Nuoširdžiai sveikinu teikiančius ir siekiančius žinių Rugsėjo 1- osios, mokslo ir žinių dienos proga! Ši šventė yra ypatinga, nes pagerbiame ne tik mokytojus, bet ir mokymąsi bei žinias. Žmogui sėkmingas mokymasis ir sukauptų žinių perdavimas ateities kartoms lėmė jo suklestėjimą. Kol mokomės, priimame naujas idėjas ir efektyvesnius veiklos būdus, turtiname savo supratimą apie save ir mus supantį pasaulį, tol tobulėjame ir išliekame viduje jauni.
Brangieji, atidžiau pažvelkite į tuos pagyvenusius žmones, kurie yra pilni gyvybės ir šviesos, pastebėsite vieną bendrą jų bruožą - norą mokytis ir domėjimąsi viskuo, tokį sveiką žingeidumą. Nors vyresnieji negyvena taip kaip jaunystėje, juk jei mums penkiasdešimt , negalime daryti to, ką darėme paaugliai, jie yra suradę naujus mokymosi ir veiklos būdus. Mūsų mokymasis ir kūrybiškumas reiškiasi įvairiomis formomis ir nuo to- tik geriau pačiam žmogui ir visai visuomenei. Šis nepertraukiamas mokymosi, naujų žinių įgavimo ir kūrybiškumo aktas palaiko mūsų jaunatviškumą.
Sveikindamas pedagogus, moksleivius, studentus ir visus, kuriems brangus mokymasis ir žinios, noriu palinkėti niekada nesustoti mokytis, visada išlikti vidumi jauniems!

Nuoširdžiai Jūsų,
Mindaugas Pliauga
www.totas.lt

Rodyk draugams